top of page

AKS & Akademi Maestro İşbirliği

Değerli Velimiz;

01.12.2012’den bugüne çalışmalarımızı sizlerin değerli katkıları ile sürdürmekteyiz. İlk günden itibaren “Sanatın Dili Evrenseldir” dedik ve öğrencilerimizle sanatın evrenselliği felsefesini paylaşmaya çalıştık.

Sanat Yönetmenimiz Hakan Kalkan, Devlet Opera ve Balesi Orkestra Şefi olmasının ötesinde yıllarını ve yüreğini çocuklara ve gençlere adamış bir eğitimcidir. Hakan Kalkan, uzun yıllar süren yurt içi ve yurt dışı eğitimlerinde depoladığı bilgi ve birikimini, sahip olduğu etik ilkeleri büyük bir ustalıkla muhafaza ederek yaklaşık 25 yıldır öğrencilerine aktarmaktadır. Eğitimci kadromuz da aynı felsefe ile öğrencilerimize bilgilerini aktarmak için çalışmaktadırlar.

Misyonumuz, dünya tatlısı pırıl pırıl çocuklarımızın ruhlarında sanata ve sanatçılara küçücük de olsa birer pencere açmak. O pencereden hayata bakmayı seven çocuklarımızın ellerini hiç bırakmaksızın ulaşabilecekleri noktaya varmalarına yardımcı olmak. Başarılarını ulusal ve uluslararası boyutlara taşımak ve de en önemlisi, etik değerlerimizle yürüdüğümüz bu çizgide tüm bunlar olurken öğrencilerimizin gözlerindeki o mutluluk pırıltılarını yakalamaktır.

Web sitemizde kurumsal bilgilerimizi, çalışmalarımıza ilişkin resmi kanallı açıklamalarımızı bulabilirsiniz. Akademik kadromuz, vizyon ve misyonumuz, yurt dışı bağlantılarımız, Sertifika programlarımız ve Milli Eğitim Bakanlığı denetimindeki fiziki ve organizasyon yapımız ve etkinliklerimiz ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Sosyal Medya sayfalarımızda ise daha çok yaşadıklarımız ve çocuklarımıza ilişkin eğlenceli profilimizi izleyebilirsiniz. Sizin önerileriniz, duygu ve düşünceleriniz ile her zaman daha güzele, daha iyiye gideceğimizden eminiz.

Bu bağlamda sizlerle okulumuz, öğrencilerimiz, ama en önemlisi de sanata dair paylaşmak istediğimiz bir haberimiz var. Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim, Araştırma ve Kültür Vakfı etkinliklerinin sergilendiği Antalya Kültür Sanat bünyesinde kentte sanatı desteklemek ve yaygınlaştırmak amacıyla periyodik öğrenci ve öğretmen resitallerinin düzenlenmesi hususunda işbirliğine gidilmesine karar verilmiştir.

ATSO Vakfı, Antalya Kültür Sanat (AKS) Oditoryumu’nu 2017 yılı Haziran ayına kadar, her ayın 1. Perşembe günü akşamı Akademi Maestro öğrencilerinin “Maestro’nun Müzisyenleri” resitallerine, her ayın 3. Perşembe günü akşamları ise öğretmenlerimiz ve/veya profesyonel müzisyenlerin performanslarını sergileyecekleri “Perşembe Ezgileri” adı altında halka açık resitallere ayıracaktır. Kentimizde sanatın topluma yaygınlaştırılması ve sanatçının desteklenmesi amacı ile gerçekleştirilmiş işbirliğimiz bünyesinde, “Maestro’nun Müzisyenleri” resitallerine gelen siz değerli velilerimiz için ise, indirimli olarak yararlanacakları müzik ziyafetlerine ilaveten Antalya Kültür Sanat bünyesindeki sergileri de gezebilecekleri bir organizasyon yapmayı da ihmal etmedik.

Resitallerimize ilişkin detaylı bilgi ve programı okulumuzdan edinebilirsiniz.

Sanat dolu günler dileriz.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Akademi Maestro Ailesi

Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
RSS Feed
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page